
Samsung Sm-s721u 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | S721USQU3BYD9 |
| Model Number | SM-S721U |
| Class | HIGH |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 357132392452306 |
| Carrier | VERIZON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$140.00
Original: $399.99
-65%Samsung Sm-s721u 128 Gb Black Smart Phone—
$399.99
$140.00Samsung Sm-s721u 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | S721USQU3BYD9 |
| Model Number | SM-S721U |
| Class | HIGH |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 357132392452306 |
| Carrier | VERIZON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | S721USQU3BYD9 |
| Model Number | SM-S721U |
| Class | HIGH |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 357132392452306 |
| Carrier | VERIZON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition











