
Samsung Sm-s731u 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-S731U |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R3GYA04LQYM |
| Color | GRAY |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 358625371344062 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$234.99
Samsung Sm-s731u 128 Gb Gray Smart Phone—
$234.99
Samsung Sm-s731u 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-S731U |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R3GYA04LQYM |
| Color | GRAY |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 358625371344062 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-S731U |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R3GYA04LQYM |
| Color | GRAY |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 358625371344062 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |








