
Samsung Sm-s731u 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 359527681853023 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | R5CYAOJF9MV |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-S731U |
| Carrier | t-mobile |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$148.75
Original: $425.00
-65%Samsung Sm-s731u 256 Gb Black Smart Phone—
$425.00
$148.75More Images

Samsung Sm-s731u 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 359527681853023 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | R5CYAOJF9MV |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-S731U |
| Carrier | t-mobile |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 359527681853023 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | R5CYAOJF9MV |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-S731U |
| Carrier | t-mobile |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |







