
Samsung Sm-s911u__galaxy S23 128 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 350932553171893 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | BLACK |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | RFCW40HD31N |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-S911U__GALAXY S23 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $214.99
-65%$214.99
$75.25Samsung Sm-s911u__galaxy S23 128 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 350932553171893 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | BLACK |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | RFCW40HD31N |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-S911U__GALAXY S23 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 350932553171893 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | BLACK |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | RFCW40HD31N |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-S911U__GALAXY S23 |
Condition
Excellent, pre-owned condition












