
Samsung Sm-s911u__galaxy S23 128 Gb Pink Smart Phone
Overview
Condition
| Color | PINK |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | XFINITY MOBILE |
| Model Number | SM-S911U__GALAXY S23 |
| Serial# | RFCW717RDGP |
| IMEI# | 357348923199469 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$174.99
Samsung Sm-s911u__galaxy S23 128 Gb Pink Smart Phone—
$174.99
Samsung Sm-s911u__galaxy S23 128 Gb Pink Smart Phone
Overview
Condition
| Color | PINK |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | XFINITY MOBILE |
| Model Number | SM-S911U__GALAXY S23 |
| Serial# | RFCW717RDGP |
| IMEI# | 357348923199469 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | PINK |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | XFINITY MOBILE |
| Model Number | SM-S911U__GALAXY S23 |
| Serial# | RFCW717RDGP |
| IMEI# | 357348923199469 |
Condition
Very Good, pre-owned condition









