
Samsung Sm-s916u 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-S916U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CW80LCVCK |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 351059814286663 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$249.99
Samsung Sm-s916u 256 Gb Black Smart Phone—
$249.99
Samsung Sm-s916u 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-S916U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CW80LCVCK |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 351059814286663 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-S916U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CW80LCVCK |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 351059814286663 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










