
Samsung Sm-s921u 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | VERIZON |
| Color | GRAY |
| Model Number | SM-S921U |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 35684192453442 |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | 25014 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$87.50
Original: $249.99
-65%Samsung Sm-s921u 128 Gb Gray Smart Phone—
$249.99
$87.50Samsung Sm-s921u 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | VERIZON |
| Color | GRAY |
| Model Number | SM-S921U |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 35684192453442 |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | 25014 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | VERIZON |
| Color | GRAY |
| Model Number | SM-S921U |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 35684192453442 |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | 25014 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











