
Samsung Sm-s931u 128 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-S931U |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RFCY50S8JSE |
| IMEI# | 35106203350625 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GREEN |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$78.75
Original: $224.99
-65%Samsung Sm-s931u 128 Gb Green Smart Phone—
$224.99
$78.75Samsung Sm-s931u 128 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-S931U |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RFCY50S8JSE |
| IMEI# | 35106203350625 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GREEN |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-S931U |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RFCY50S8JSE |
| IMEI# | 35106203350625 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GREEN |
Condition
Excellent, pre-owned condition









