Samsung Sm-t387v Black Tablet
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Model Number | SM-T387V |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Serial# | R52M80944EP |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
$14.00
Original: $39.99
-65%Samsung Sm-t387v Black Tablet—
$39.99
$14.00Samsung Sm-t387v Black Tablet
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Model Number | SM-T387V |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Serial# | R52M80944EP |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Model Number | SM-T387V |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Serial# | R52M80944EP |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |











