
Samsung Sm-w620 Intel Core M3 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | SM-W620 |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | 18J0R52J90009GX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$219.99
Samsung Sm-w620 Intel Core M3 4 Gb 64 Gb Silver Laptop—
$219.99
Samsung Sm-w620 Intel Core M3 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | SM-W620 |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | 18J0R52J90009GX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | SM-W620 |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | 18J0R52J90009GX |
Condition
Excellent, pre-owned condition












