
Samsung Sm-x210_galaxy Tab A9+ Gray Tablet
Overview
Condition
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | SM-X210_GALAXY TAB A9+ |
| Serial# | R9KY602LA5Z |
| Color | GRAY |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
$47.25
Original: $134.99
-65%Samsung Sm-x210_galaxy Tab A9+ Gray Tablet—
$134.99
$47.25Samsung Sm-x210_galaxy Tab A9+ Gray Tablet
Overview
Condition
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | SM-X210_GALAXY TAB A9+ |
| Serial# | R9KY602LA5Z |
| Color | GRAY |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | SM-X210_GALAXY TAB A9+ |
| Serial# | R9KY602LA5Z |
| Color | GRAY |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |









