
Samsung Sm-x218u Black Tablet
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | SM-X218U |
| Color | BLACK |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | HIGH |
| Serial# | R92X51EAW8X |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
$129.99
Samsung Sm-x218u Black Tablet—
$129.99
Samsung Sm-x218u Black Tablet
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | SM-X218U |
| Color | BLACK |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | HIGH |
| Serial# | R92X51EAW8X |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | SM-X218U |
| Color | BLACK |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | HIGH |
| Serial# | R92X51EAW8X |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |









