
Samsung Sm-x230__galaxy Tab A11+ Gray Tablet
Overview
Condition
| Model Number | SM-X230__GALAXY TAB A11+ |
| Charger | Charger |
| Serial# | R5GYC0R35JB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
$52.50
Original: $149.99
-65%Samsung Sm-x230__galaxy Tab A11+ Gray Tablet—
$149.99
$52.50Samsung Sm-x230__galaxy Tab A11+ Gray Tablet
Overview
Condition
| Model Number | SM-X230__GALAXY TAB A11+ |
| Charger | Charger |
| Serial# | R5GYC0R35JB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-X230__GALAXY TAB A11+ |
| Charger | Charger |
| Serial# | R5GYC0R35JB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |










