Samsung Sm-x528u Gray Tablet
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | SM-X528U |
| Serial# | R5GL13LPEJE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | GRAY |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
$159.99
Samsung Sm-x528u Gray Tablet—
$159.99
Samsung Sm-x528u Gray Tablet
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | SM-X528U |
| Serial# | R5GL13LPEJE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | GRAY |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | SM-X528U |
| Serial# | R5GL13LPEJE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | GRAY |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |










