
Samsung Xe303c12 Intel Celeron 2 Gb 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 11 |
| Model Number | XE303C12 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | HY3A91DD518565E |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$22.75
Original: $64.99
-65%Samsung Xe303c12 Intel Celeron 2 Gb 16 Gb Silver Laptop—
$64.99
$22.75Samsung Xe303c12 Intel Celeron 2 Gb 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 11 |
| Model Number | XE303C12 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | HY3A91DD518565E |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 11 |
| Model Number | XE303C12 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | HY3A91DD518565E |
Condition
Very Good, pre-owned condition











