
Samsung Xe310xba Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 4WQR9FDR407240F |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Model Number | XE310XBA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
$49.99
Samsung Xe310xba Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Gray Laptop—
$49.99
Samsung Xe310xba Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 4WQR9FDR407240F |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Model Number | XE310XBA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 4WQR9FDR407240F |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Model Number | XE310XBA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |










