
Samsung Xe500c13-k06us Intel Atom 4 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | XE500C13-K06US |
| Serial# | 0WVJ91JM903323J |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$40.00
Samsung Xe500c13-k06us Intel Atom 4 Gb 32 Gb Black Laptop—
$40.00
Samsung Xe500c13-k06us Intel Atom 4 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | XE500C13-K06US |
| Serial# | 0WVJ91JM903323J |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | XE500C13-K06US |
| Serial# | 0WVJ91JM903323J |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |






