Sgin M15s Intel Core I3 - 4th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Model Number | M15S |
| Processor Type | Intel Core i3 - 4th Generation |
| Serial# | M15S2310NSO2998 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SGIN |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Sgin M15s Intel Core I3 - 4th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Model Number | M15S |
| Processor Type | Intel Core i3 - 4th Generation |
| Serial# | M15S2310NSO2998 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SGIN |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | M15S |
| Processor Type | Intel Core i3 - 4th Generation |
| Serial# | M15S2310NSO2998 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SGIN |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |








