
Sgin M17pro Intel Celeron 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Serial# | M17PY16NS09676 |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 17 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | SGIN |
| Model Number | M17PRO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| 10 KEY |
Sgin M17pro Intel Celeron 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Serial# | M17PY16NS09676 |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 17 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | SGIN |
| Model Number | M17PRO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | M17PY16NS09676 |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 17 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | SGIN |
| Model Number | M17PRO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| 10 KEY |












