Snapon Khp415bls Black Tool Box
| Manufacturer | SNAPON |
| Color | BLACK |
| Class | HIGH |
| Number of Drawers | Less Than 5 |
| Serial# | AC300821A |
| Model Number | KHP415BLS |
| Tool Box Style | ROLL AROUND |
| Wheels / Rims | Wheels / Rims |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WHEELS |
Original: $599.99
-65%$599.99
$210.00More Images
Snapon Khp415bls Black Tool Box
| Manufacturer | SNAPON |
| Color | BLACK |
| Class | HIGH |
| Number of Drawers | Less Than 5 |
| Serial# | AC300821A |
| Model Number | KHP415BLS |
| Tool Box Style | ROLL AROUND |
| Wheels / Rims | Wheels / Rims |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WHEELS |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | SNAPON |
| Color | BLACK |
| Class | HIGH |
| Number of Drawers | Less Than 5 |
| Serial# | AC300821A |
| Model Number | KHP415BLS |
| Tool Box Style | ROLL AROUND |
| Wheels / Rims | Wheels / Rims |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WHEELS |








