
Snapon Qd3r250a Silver Standard Hand Wrench
Overview
Condition
| Manufacturer | SNAPON |
| Model Number | QD3R250A |
| Serial# | 1120114170 |
| Number of Pieces | 1 |
| ADJUSTABLE | ADJUSTABLE |
| Total Length (Inches) | MORE THAN 15 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| ADJUSTABLE |
$42.00
Original: $119.99
-65%Snapon Qd3r250a Silver Standard Hand Wrench—
$119.99
$42.00Snapon Qd3r250a Silver Standard Hand Wrench
Overview
Condition
| Manufacturer | SNAPON |
| Model Number | QD3R250A |
| Serial# | 1120114170 |
| Number of Pieces | 1 |
| ADJUSTABLE | ADJUSTABLE |
| Total Length (Inches) | MORE THAN 15 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| ADJUSTABLE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SNAPON |
| Model Number | QD3R250A |
| Serial# | 1120114170 |
| Number of Pieces | 1 |
| ADJUSTABLE | ADJUSTABLE |
| Total Length (Inches) | MORE THAN 15 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| ADJUSTABLE |






