
Sony Cfi-y1001 Portal Remote Player 64 Gb White Portable Video Game System
| SCREEN PROTECTOR | SCREEN PROTECTOR |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | Y10015990 |
| Model Number | CFI-Y1001 PORTAL REMOTE PLAYER |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | SONY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SCREEN PROTECTOR |
| CASE / BAG |
| CHARGER |
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Sony Cfi-y1001 Portal Remote Player 64 Gb White Portable Video Game System
| SCREEN PROTECTOR | SCREEN PROTECTOR |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | Y10015990 |
| Model Number | CFI-Y1001 PORTAL REMOTE PLAYER |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | SONY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SCREEN PROTECTOR |
| CASE / BAG |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SCREEN PROTECTOR | SCREEN PROTECTOR |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | Y10015990 |
| Model Number | CFI-Y1001 PORTAL REMOTE PLAYER |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | SONY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SCREEN PROTECTOR |
| CASE / BAG |
| CHARGER |










