Sony Cfi-zct1w Blue Gaming Controller
| Manufacturer | SONY |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Serial# | AK8CFIZCT1A |
| Color | BLUE |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Controller Type | GAMEPADS |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| Wireless | Wireless |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIRELESS |
| HEADSET JACK |
| MOTION SENSING |
Sony Cfi-zct1w Blue Gaming Controller
| Manufacturer | SONY |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Serial# | AK8CFIZCT1A |
| Color | BLUE |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Controller Type | GAMEPADS |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| Wireless | Wireless |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIRELESS |
| HEADSET JACK |
| MOTION SENSING |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | SONY |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Serial# | AK8CFIZCT1A |
| Color | BLUE |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Controller Type | GAMEPADS |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| Wireless | Wireless |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIRELESS |
| HEADSET JACK |
| MOTION SENSING |










