
Sony Cfi-zct1w White Gaming Controller
| Serial# | G33600N0B10381451 |
| INTERNAL MEMORY | INTERNAL MEMORY |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Wireless | Wireless |
| Color | WHITE |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Manufacturer | SONY |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| HEADSET JACK |
| INTERNAL MEMORY |
| WIRELESS |
| MOTION SENSING |
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Sony Cfi-zct1w White Gaming Controller
| Serial# | G33600N0B10381451 |
| INTERNAL MEMORY | INTERNAL MEMORY |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Wireless | Wireless |
| Color | WHITE |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Manufacturer | SONY |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| HEADSET JACK |
| INTERNAL MEMORY |
| WIRELESS |
| MOTION SENSING |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | G33600N0B10381451 |
| INTERNAL MEMORY | INTERNAL MEMORY |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Wireless | Wireless |
| Color | WHITE |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Manufacturer | SONY |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| HEADSET JACK |
| INTERNAL MEMORY |
| WIRELESS |
| MOTION SENSING |










