Sony Cfi-zct1w White Gaming Controller
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Manufacturer | SONY |
| Color | WHITE |
| Serial# | AK8CFIZCT1B |
| Controller Type | GAMEPADS |
| Wireless | Wireless |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| MOTION SENSING |
| HEADSET JACK |
| WIRELESS |
Sony Cfi-zct1w White Gaming Controller
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Manufacturer | SONY |
| Color | WHITE |
| Serial# | AK8CFIZCT1B |
| Controller Type | GAMEPADS |
| Wireless | Wireless |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| MOTION SENSING |
| HEADSET JACK |
| WIRELESS |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Manufacturer | SONY |
| Color | WHITE |
| Serial# | AK8CFIZCT1B |
| Controller Type | GAMEPADS |
| Wireless | Wireless |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| MOTION SENSING |
| HEADSET JACK |
| WIRELESS |










