
Sony Cuhzvr2 128 Gb Black Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Case | Case |
| Strap | Strap |
| Serial# | 711719542049 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SONY |
| Color | BLACK |
| Model Number | CUHZVR2 |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
| 211534 | 211534 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| MUSIC CONTROL |
| CASE |
| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
$35.00
Original: $99.99
-65%Sony Cuhzvr2 128 Gb Black Virtual Reality Device—
$99.99
$35.00Sony Cuhzvr2 128 Gb Black Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Case | Case |
| Strap | Strap |
| Serial# | 711719542049 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SONY |
| Color | BLACK |
| Model Number | CUHZVR2 |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
| 211534 | 211534 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| MUSIC CONTROL |
| CASE |
| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Case | Case |
| Strap | Strap |
| Serial# | 711719542049 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SONY |
| Color | BLACK |
| Model Number | CUHZVR2 |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
| 211534 | 211534 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| MUSIC CONTROL |
| CASE |
| REMOTE CONTROL |
| STRAP |












