
Sony Dsc-hx200v Black Digital SLR Camera
Overview
Condition
| Manufacturer | SONY |
| Serial# | 6516657 |
| EXTRA BATTERIES | EXTRA BATTERIES |
| Class | MEDIUM |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | BLACK |
| Megapixels | 15 - 20 |
| Model Number | DSC-HX200V |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| EXTRA BATTERIES |
| CASE / BAG |
$126.00
Original: $359.99
-65%Sony Dsc-hx200v Black Digital SLR Camera—
$359.99
$126.00Sony Dsc-hx200v Black Digital SLR Camera
Overview
Condition
| Manufacturer | SONY |
| Serial# | 6516657 |
| EXTRA BATTERIES | EXTRA BATTERIES |
| Class | MEDIUM |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | BLACK |
| Megapixels | 15 - 20 |
| Model Number | DSC-HX200V |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| EXTRA BATTERIES |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SONY |
| Serial# | 6516657 |
| EXTRA BATTERIES | EXTRA BATTERIES |
| Class | MEDIUM |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | BLACK |
| Megapixels | 15 - 20 |
| Model Number | DSC-HX200V |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| EXTRA BATTERIES |
| CASE / BAG |












