
Tcl K325g 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | K325G |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | TCL |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 0166604005527321 |
| Serial# | BCAP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$14.00
Original: $39.99
-65%Tcl K325g 64 Gb Blue Smart Phone—
$39.99
$14.00Tcl K325g 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | K325G |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | TCL |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 0166604005527321 |
| Serial# | BCAP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | K325G |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | TCL |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 0166604005527321 |
| Serial# | BCAP |
Condition
Excellent, pre-owned condition











