
Tcl S522w Black Home Sound Bar Speaker
Overview
Condition
| Serial# | TSK2223015138 |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Remote Control | Remote Control |
| Color | BLACK |
| Class | BASIC |
| Model Number | S522W |
| Manufacturer | TCL |
| Number of Speakers | 1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| REMOTE CONTROL |
$19.25
Original: $54.99
-65%Tcl S522w Black Home Sound Bar Speaker—
$54.99
$19.25Tcl S522w Black Home Sound Bar Speaker
Overview
Condition
| Serial# | TSK2223015138 |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Remote Control | Remote Control |
| Color | BLACK |
| Class | BASIC |
| Model Number | S522W |
| Manufacturer | TCL |
| Number of Speakers | 1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| REMOTE CONTROL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | TSK2223015138 |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Remote Control | Remote Control |
| Color | BLACK |
| Class | BASIC |
| Model Number | S522W |
| Manufacturer | TCL |
| Number of Speakers | 1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| REMOTE CONTROL |










