
Tcl T767w 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | T767W |
| Manufacturer | TCL |
| Serial# | 79ROE6AITC8XHMZL |
| IMEI# | 016062001631409 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$31.50
Original: $89.99
-65%Tcl T767w 64 Gb Black Smart Phone—
$89.99
$31.50Tcl T767w 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | T767W |
| Manufacturer | TCL |
| Serial# | 79ROE6AITC8XHMZL |
| IMEI# | 016062001631409 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | T767W |
| Manufacturer | TCL |
| Serial# | 79ROE6AITC8XHMZL |
| IMEI# | 016062001631409 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |








