
Tepin + 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| IMEI# | 357459294605966 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | TEPIN |
| Model Number | + |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | GEN MOBILE |
| Serial# | HA85J2510016006 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$21.00
Original: $60.00
-65%Tepin + 32 Gb Black Smart Phone—
$60.00
$21.00Tepin + 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| IMEI# | 357459294605966 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | TEPIN |
| Model Number | + |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | GEN MOBILE |
| Serial# | HA85J2510016006 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| IMEI# | 357459294605966 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | TEPIN |
| Model Number | + |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | GEN MOBILE |
| Serial# | HA85J2510016006 |
Condition
Very Good, pre-owned condition




