
Tmobile Revvlplusc3701a 32 Gb Black Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 861273030618178 |
| Serial# | 4235CCA0 |
| Model Number | REVVLPLUSC3701A |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Manufacturer | TMOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Tmobile Revvlplusc3701a 32 Gb Black Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 861273030618178 |
| Serial# | 4235CCA0 |
| Model Number | REVVLPLUSC3701A |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Manufacturer | TMOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 861273030618178 |
| Serial# | 4235CCA0 |
| Model Number | REVVLPLUSC3701A |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Manufacturer | TMOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition









