
True Wireless V41001w Black Earbuds
Overview
Condition
| Case | Case |
| Manufacturer | TRUE WIRELESS |
| Serial# | 2AS31-V41001W |
| Connection Type | WIRELESS |
| Class | MEDIUM |
| SOUND ISOLATING | SOUND ISOLATING |
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
| Color | BLACK |
| Model Number | V41001W |
| RETRACTABLE | RETRACTABLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOUND ISOLATING |
| RETRACTABLE |
| CASE |
| NOISE CANCELING |
$9.80
Original: $27.99
-65%True Wireless V41001w Black Earbuds—
$27.99
$9.80True Wireless V41001w Black Earbuds
Overview
Condition
| Case | Case |
| Manufacturer | TRUE WIRELESS |
| Serial# | 2AS31-V41001W |
| Connection Type | WIRELESS |
| Class | MEDIUM |
| SOUND ISOLATING | SOUND ISOLATING |
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
| Color | BLACK |
| Model Number | V41001W |
| RETRACTABLE | RETRACTABLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOUND ISOLATING |
| RETRACTABLE |
| CASE |
| NOISE CANCELING |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Case | Case |
| Manufacturer | TRUE WIRELESS |
| Serial# | 2AS31-V41001W |
| Connection Type | WIRELESS |
| Class | MEDIUM |
| SOUND ISOLATING | SOUND ISOLATING |
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
| Color | BLACK |
| Model Number | V41001W |
| RETRACTABLE | RETRACTABLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOUND ISOLATING |
| RETRACTABLE |
| CASE |
| NOISE CANCELING |











