
Uowamou Btc501 Intel Celeron 8 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | UOWAMOU |
| Color | GRAY |
| Model Number | BTC501 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SS250038A0105 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$139.99
Uowamou Btc501 Intel Celeron 8 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$139.99
Uowamou Btc501 Intel Celeron 8 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | UOWAMOU |
| Color | GRAY |
| Model Number | BTC501 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SS250038A0105 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | UOWAMOU |
| Color | GRAY |
| Model Number | BTC501 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SS250038A0105 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










