
Vankyo V702p Silver Home Media Projector
Overview
Condition
| USB PORT(S) | USB PORT(S) |
| Serial# | 002756252500196 |
| Model Number | V702P |
| LENS SHIFT | LENS SHIFT |
| Image Brightness (Lumens) | 6000 - 7000 |
| Wireless | Wireless |
| Projection Technology | LED |
| Color | SILVER |
| Max Resolution | 3840 X 2160 (4K UHD) |
| Projector Type | OVERHEAD / OPAQUE |
| Manufacturer | VANKYO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| USB PORT(S) |
| LENS SHIFT |
| WIRELESS |
$134.99
Vankyo V702p Silver Home Media Projector—
$134.99
Vankyo V702p Silver Home Media Projector
Overview
Condition
| USB PORT(S) | USB PORT(S) |
| Serial# | 002756252500196 |
| Model Number | V702P |
| LENS SHIFT | LENS SHIFT |
| Image Brightness (Lumens) | 6000 - 7000 |
| Wireless | Wireless |
| Projection Technology | LED |
| Color | SILVER |
| Max Resolution | 3840 X 2160 (4K UHD) |
| Projector Type | OVERHEAD / OPAQUE |
| Manufacturer | VANKYO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| USB PORT(S) |
| LENS SHIFT |
| WIRELESS |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| USB PORT(S) | USB PORT(S) |
| Serial# | 002756252500196 |
| Model Number | V702P |
| LENS SHIFT | LENS SHIFT |
| Image Brightness (Lumens) | 6000 - 7000 |
| Wireless | Wireless |
| Projection Technology | LED |
| Color | SILVER |
| Max Resolution | 3840 X 2160 (4K UHD) |
| Projector Type | OVERHEAD / OPAQUE |
| Manufacturer | VANKYO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| USB PORT(S) |
| LENS SHIFT |
| WIRELESS |










