
Weller Wlskd7012a Red Soldering Iron
Overview
Condition
| Soldering Type | STATION |
| Power Type | CORDED |
| Digital | Digital |
| Stand | Stand |
| Model Number | WLSKD7012A |
| Serial# | 10603 |
| Color | RED |
| VARIABLE TEMPERATURE | VARIABLE TEMPERATURE |
| Manufacturer | WELLER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| STAND |
| DIGITAL |
| VARIABLE TEMPERATURE |
$20.65
Original: $59.00
-65%Weller Wlskd7012a Red Soldering Iron—
$59.00
$20.65Weller Wlskd7012a Red Soldering Iron
Overview
Condition
| Soldering Type | STATION |
| Power Type | CORDED |
| Digital | Digital |
| Stand | Stand |
| Model Number | WLSKD7012A |
| Serial# | 10603 |
| Color | RED |
| VARIABLE TEMPERATURE | VARIABLE TEMPERATURE |
| Manufacturer | WELLER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| STAND |
| DIGITAL |
| VARIABLE TEMPERATURE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Soldering Type | STATION |
| Power Type | CORDED |
| Digital | Digital |
| Stand | Stand |
| Model Number | WLSKD7012A |
| Serial# | 10603 |
| Color | RED |
| VARIABLE TEMPERATURE | VARIABLE TEMPERATURE |
| Manufacturer | WELLER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| STAND |
| DIGITAL |
| VARIABLE TEMPERATURE |









