
Alienware M17 Intel Core I7 - 8th Generation 32 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| 10 Key | 10 Key |
| Model Number | M17 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | JB8RK42 |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Manufacturer | ALIENWARE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
$839.99
Alienware M17 Intel Core I7 - 8th Generation 32 Gb 500 Gb Black Laptop—
$839.99
Alienware M17 Intel Core I7 - 8th Generation 32 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| 10 Key | 10 Key |
| Model Number | M17 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | JB8RK42 |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Manufacturer | ALIENWARE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| 10 Key | 10 Key |
| Model Number | M17 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | JB8RK42 |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Manufacturer | ALIENWARE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |


