
Alienware P50e Amd Ryzen 9 8 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 14652117147 |
| Model Number | P50E |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | ALIENWARE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
$280.00
Original: $799.99
-65%Alienware P50e Amd Ryzen 9 8 Gb 1 Tb Black Laptop—
$799.99
$280.00Alienware P50e Amd Ryzen 9 8 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 14652117147 |
| Model Number | P50E |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | ALIENWARE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 14652117147 |
| Model Number | P50E |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | ALIENWARE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |


