
Amazon T76n2b Blue Tablet
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Model Number | T76N2B |
| Charger | Charger |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | AMAZON |
| Serial# | G001LT0512450130 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Amazon T76n2b Blue Tablet
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Model Number | T76N2B |
| Charger | Charger |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | AMAZON |
| Serial# | G001LT0512450130 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Model Number | T76N2B |
| Charger | Charger |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | AMAZON |
| Serial# | G001LT0512450130 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |












