
Apple A1466 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1466 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVFVXT8HJ1WK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$250.00
Apple A1466 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop—
$250.00
Apple A1466 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1466 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVFVXT8HJ1WK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1466 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVFVXT8HJ1WK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










