
Apple A3258__iphone 17 256 Gb White Smart Phone
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 359969126201527 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | DH964KGXL7 |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Model Number | A3258__IPHONE 17 |
| Color | WHITE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $614.99
-65%$614.99
$215.25Apple A3258__iphone 17 256 Gb White Smart Phone
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 359969126201527 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | DH964KGXL7 |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Model Number | A3258__IPHONE 17 |
| Color | WHITE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 359969126201527 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | DH964KGXL7 |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Model Number | A3258__IPHONE 17 |
| Color | WHITE |
Condition
Very Good, pre-owned condition










