
Apple A2141 Intel Core I7 - 9th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02CH892MD6AM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Model Number | A2141 |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Apple A2141 Intel Core I7 - 9th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02CH892MD6AM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Model Number | A2141 |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02CH892MD6AM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Model Number | A2141 |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |











