
Cricket Sn333c 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 355916942413624 |
| Model Number | SN333C |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | SN333C00120782 |
| Manufacturer | CRICKET |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$49.99
Cricket Sn333c 64 Gb Black Smart Phone—
$49.99
Cricket Sn333c 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 355916942413624 |
| Model Number | SN333C |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | SN333C00120782 |
| Manufacturer | CRICKET |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 355916942413624 |
| Model Number | SN333C |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | SN333C00120782 |
| Manufacturer | CRICKET |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition

