
Cricket Sn512c 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | SN512C00007161 |
| IMEI# | 359921470113220 |
| Model Number | SN512C |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$26.25
Original: $74.99
-65%Cricket Sn512c 128 Gb Gray Smart Phone—
$74.99
$26.25Cricket Sn512c 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | SN512C00007161 |
| IMEI# | 359921470113220 |
| Model Number | SN512C |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | SN512C00007161 |
| IMEI# | 359921470113220 |
| Model Number | SN512C |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Very Good, pre-owned condition

