
Daiwa Apollo Black Fishing Rod & Reel Combo
| Manufacturer | DAIWA |
| Reel Type | CONVENTIONAL |
| Rod Material | Graphite |
| Length (Feet) | 5 - 8 |
| Serial# | A14120A |
| Model Number | APOLLO |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Daiwa Apollo Black Fishing Rod & Reel Combo
| Manufacturer | DAIWA |
| Reel Type | CONVENTIONAL |
| Rod Material | Graphite |
| Length (Feet) | 5 - 8 |
| Serial# | A14120A |
| Model Number | APOLLO |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | DAIWA |
| Reel Type | CONVENTIONAL |
| Rod Material | Graphite |
| Length (Feet) | 5 - 8 |
| Serial# | A14120A |
| Model Number | APOLLO |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition










