Dell P165g Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | P165G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
$63.00
Original: $179.99
-65%Dell P165g Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$179.99
$63.00Dell P165g Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | P165G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | P165G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |












