
Dell P99g Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 33640905891 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | P99G |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$22.75
Original: $64.99
-65%Dell P99g Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 32 Gb Black Laptop—
$64.99
$22.75Dell P99g Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 33640905891 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | P99G |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 33640905891 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | P99G |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition












