
Dr.j Professional Hi-04 White Home Media Projector
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Serial# | JFK0201031-114-1114-CWK-3K |
| Max Resolution | 1024 X 768 (XGA) |
| Model Number | HI-04 |
| Projector Type | MULTIMEDIA |
| Manufacturer | DR.J PROFESSIONAL |
| Image Brightness (Lumens) | 1000 - 1500 |
| Projection Technology | LCD |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$14.00
Original: $40.00
-65%Dr.j Professional Hi-04 White Home Media Projector—
$40.00
$14.00Dr.j Professional Hi-04 White Home Media Projector
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Serial# | JFK0201031-114-1114-CWK-3K |
| Max Resolution | 1024 X 768 (XGA) |
| Model Number | HI-04 |
| Projector Type | MULTIMEDIA |
| Manufacturer | DR.J PROFESSIONAL |
| Image Brightness (Lumens) | 1000 - 1500 |
| Projection Technology | LCD |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Serial# | JFK0201031-114-1114-CWK-3K |
| Max Resolution | 1024 X 768 (XGA) |
| Model Number | HI-04 |
| Projector Type | MULTIMEDIA |
| Manufacturer | DR.J PROFESSIONAL |
| Image Brightness (Lumens) | 1000 - 1500 |
| Projection Technology | LCD |
Condition
Excellent, pre-owned condition












