
Gateway Gwnc214h34-sl Amd A12 1 Gb 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD A12 |
| Serial# | 1GWNC214H34SL0A23H002117 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | GWNC214H34-SL |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$174.99
Gateway Gwnc214h34-sl Amd A12 1 Gb 16 Gb Silver Laptop—
$174.99
Gateway Gwnc214h34-sl Amd A12 1 Gb 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD A12 |
| Serial# | 1GWNC214H34SL0A23H002117 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | GWNC214H34-SL |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD A12 |
| Serial# | 1GWNC214H34SL0A23H002117 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | GWNC214H34-SL |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition












