
Gateway Gwtn156-7bk Intel Core I3 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 2GWTN156-7BK6023J000160 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Model Number | GWTN156-7BK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | GATEWAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$166.99
Gateway Gwtn156-7bk Intel Core I3 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop—
$166.99
Gateway Gwtn156-7bk Intel Core I3 - 7th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 2GWTN156-7BK6023J000160 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Model Number | GWTN156-7BK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | GATEWAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 2GWTN156-7BK6023J000160 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Model Number | GWTN156-7BK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | GATEWAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












